Hakkımızda

Sporu ve izlemeyi bir konfor haline dönüştüren tribün sistemleri.

Profesyonel ruhla çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapacağı tüm çalışmalarla çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır.Kısa sürede yaptığımız çelik konstrüksiyon ve çelik çatı çalışmalarıyla sektörümüzde iyi bir yer edinen firmamız kalite ve güvenin adresi olmuştur.Firmamız bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

Tribün yapı Şirketi  1987 yılında İsa Yılmaz tarafından kurulmuştur. 1987 yılından itibaren sadece çelik konstrüksiyon ve spor seyirci.Tribün konusunda uzman bir kuruluş olarak seri, standart, ekonomik ve en önemlisi kaliteli olmayı amaçlayan çelik konstrüksiyon ve spor seyirci tribün üretimine başlamıştır. 1987 Yılında bugünkü genel merkez ofisimizde 1000 m2 alanda Üretime devam edilmiş, teknolojiye sürekli yatırım yapan firmamız 1987 yılında İstanbul Sultanbeyli Türkiye'nin en büyük çelik konstrüksiyon ve Spor seyirci tribün fabrikasını kurmuştur. 1000 m2 alan üzerindeki modern fabrikasında CNC işleme ve transfer Hatları en son teknolojinin imkânlar. Nispetinde modern tezgâhları, deneyimli, bilgi ve beceriye sahip mühendis, usta ve kalifiye . Elemanları ile. Tüm Spor Malzemeleri Ve. Teleskopik ve portatif seyirci tribün tasarım ve planlamasını yaparak standart, Yüksek verimli seyirci oturma grupları tribün üretmektedir. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika'da birçok firmaya ihracat Yapan firmamız satış öncesi ve satış Sonrası hizmeti ile Türkiye ve yurtdışındaki birçok distribütörü aracılığı veya direk olarak Ürünlerini Müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Ar-Ge
tribün yapi. Ar-Ge çalışmalarına çok önem verir ve yüksek donanımlı bir Ar- Ge departmanına sahiptir.
Ar-Ge çalışmalarında 3D CAD/CAM/FEA yöntemleri Aktif olarak kullanılmaktadır. Ar-Ge ile imalat
Arasındaki Network köprüsü ile Tüm imalat parametreleri kontrol altında tutulmaktadır.

Pazarlama
Güler yüzlü, müşteri odaklılığının bilincindeki tribün yapi pazarlama personeli her geçen gün
Müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve aktif pazarlama ile hizmeti müşterinin ayağına taşımaktadır.Pazarlama personeli müşterilerinin her türlü öneri ve tavsiyelerine açık, müşteri ile imalat arasındaki Canlı köprülerdir.

Teknik Destek
Müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek, satış öncesi ve sonrası İçin teknik , sağlıklı ve dayanıklı ürün Seçimi sağlanmaktadır. Bu bölümde müşterilerimizin Tüm teknik. Destekleri daimi olarak mühendislerimiz tarafın dan dan yürütülmektedir.

İnsan Kaynakları
Ürün kalitesini etkileyen eleman seçimi, eğitimi, verimliliğinin artırılması İnsan Kaynakları departmanı tarafından Yönetilmektedir. Teknik ve Endüstri Meslek Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezleri ile ortaklaşa çalışmalar yürütmekte, bu Sayede yetiştirilen Teknik elemanlar firma bünyesinde Türk sanayi ve spora hizmet etmektedir.

Planlama
İmalat içerisinde bulunan birçok istasyonlar ile online bağlı planlama bölümü, ERP tabanlı Program ile tüm imalatı kontrol . Altında tutmaktadır. Planlama bölümü imalatın esnek Yapısını ve imalat gücünü en iyi şekilde yönetip, müşterilerimize daha. Hızlı hizmet için çalışmaktadır.

Kalite Güvence
Tribün yapi. Kalite Güvence Müdürlüğü, sistem bütünlüğü ve sürekli kalite anlayışı ile yönetimin kalitesini sürekli . İyileştirmekte ve yen, atılımlara olanak tanımaktadır. Kalite seviyesinin yüksek tutulması vazgeçilmez temel . Misyonudur.

Kalite Kontrol
tribün yapi gücünü arttıran ve farklılığını ortaya çıkaran bir diğer unusur Kalite Kontrol. Departmanıdır. 3D boyut ölçüm, Ölçümü gibi birçok yüksek teknoloji ürünle donatılmış olan departman,tribün yapi. Hatalara geçit vermeyen bir kalesidir.

Montaj
Tribün yapi montaj departmanı, imalat alanından ayrılmış olup en temiz şartlarda ve tecrübeli elemanların kontrolünde . Yürütülmektedir. Teleskopik ve portatif tribün montajdan sonra son kontrol odasında imalat ve montaj hatalarına karşı test . Edilmekte ve onaylandıktan sonra boyahane bölümüne sevk edilmektedir.


    FAALİYET KONULARIMIZ ve ÜRETİMLERİMİZ 

1 : Açık alan sabit ve portatif spor, tören ve festival tribünleri, 
2 : Kapalı salon sabit, portatif tribün ve teleskopik tribünleri, 
3 : Teleskopik ve sabit Gazino sahneleri, Dershane ve An fi platformları, 
4 : Zemine ve duvara montajlı, açılır-kapanır ve tavandan teleskopik potalar, 
5 : Tenis - voleybol dikmeleri, hakem kuleleri, futbol, hentbol kale direkleri, 
6 : Çocuk oyun alanlar, spor eğitim ekipmanları, 
7 : Kurumsal kimlik uygulamaları ve projeli özel üretimler,
8 : Trofo Kapısı

 2284